| dani97 a întrebat:

Hey, TPU am un prieten care s-a apucat de cantat! ce parere aveti? :D http://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v =8xTGwbph8J0

2 răspunsuri:
| EmyEmyy a răspuns:

Canta foarte bine, mai poti sa vezi si parerile celor care au comentat videoclipu big grin o intrebare... acel prieten care s-a apucat de cantat esti tu? laughing

| davidpopescu123 a răspuns:

Wow canta bine are sanse sa ajunga ceva si mai ales ca a spus ca isi face si videoclip cu siguranta se va asculta pe posturile de radio si pe mtv kisstv utv etc.