| aenema a întrebat:

Ce parere aveti : http://www.youtube.com/watch?v=hf5s3uWoJ9o?

Asculta cineva post-punk, psychedelia sau garage rock?

Răspuns Câştigător
| TheForeignConstantin a răspuns:

E foarte misto melodia! :)
Nu ascult genurile mentionate de tine dar ascult rock in general si chiar si alte melodii de genu' din gama rock.
Daca tot ne-ai imparatasit o melodie misto, uite si una din partea mea :), s-ar putea s-o stii: http://www.youtube.com/watch?v=a1bxH4O0g4Q

5 răspunsuri:
| Alex >D a răspuns:

Psychedelic, garage doar White Stripes si grunge, hmm normal! Cel mai mult Nirvna, iar AiC ii consider un pic heavy metal. Pearl Jam imi place iar foarte mult, iar cel mai putin Soundgarden.

| aenema explică:

Ma bucur ca ti-a placut! Multumesc pentru recomandare. Majoritatea prietenilor mei asculta Pearl Jam ( si alte trupe similare) asa ca genul grunge imi este foarte familiar.

| TheForeignConstantin a răspuns:

Merci de funda. happy
Ce pacat ca sunt putini de pe TPU care asculta muzica de calitate...
Traiasca Rock-ul! \m/

| PhaseMorphXR a răspuns:

Eu sunt un fan inrait al oricarui gen de muzica Psihedelica... fie ea rock, electronica, ambientala, chill-out, post-rock, sau traditionala.

| Lile@... a răspuns:

Dinpacate eu nu ascult acest gen demuzica si asa ca nu imipot da cu parerea