| spago a întrebat:

Ce piese usurele se pot canta la chitara? Mentionez ca sunt incepatoare big grin

4 răspunsuri:
| nicolletª. ܤ: a răspuns:

Pai asta Jason Mraz-I`m Yours.:D http://www.youtube.com/watch?v=EkHTsc9PU2A Desi... dupa melodia asta sunt facute mai multe versiuni... dar eu zic ca asta e simpla.;;) Si mai poti cand si alte melodii ale cantaretilor.:D Cum ar fi Justin Bieber.:-? Oricum cauta melodii pe youtube cantate la chitara.(:

| mihaibrasov a răspuns:

Http://www.youtube.com/user/lectiadechitara#p/u
Gasesti aici multe (da-i la uploads) explicate fain in romaneste de un tip deosebit.

| OnlyGirl a răspuns:

Pai depinde ce fel de mel vrei ...si eu cant chitara si imi iau singura acordurile de pe www.tabulaturi.ro cauti ce mel vrei si iti arata cum pui acordurile si tot

| jinxx a răspuns:

încearcă ceva folk happy