| anonim_4396 a întrebat:

Cum as putea invata la chitara singura? Mentionez sunt incepatoare si am chitaraacustica. Dau fundita:*

5 răspunsuri:
| BrD a răspuns:

Trebuie sa ai ureche muzicala. Fara, n'ai nici o sansa.

Pe urma cauti pe google cursuri de chitara.

| thebloodsoul a răspuns:

Nu mai dati rasp gen: cauta pe google

| ăăăă a răspuns:

Sal si eu sunt incepatoare si vreau sa invat sa cant la chitara dar eu am primit cu chitara si un manual cu care pot sa invat singura acasa cauta poate gasesti

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Invata notele do re mi fa si la si si do si incearca sa copiezi ce auzi pe la tv sau pe net succes funda

| disastergirl a răspuns:

Intra pe google scrie cursuri online de chitara.sau pe youtubehappy.