| JeSa a întrebat:

Ce post de radio ascultati?!, - si de ce?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Radio România Actualităţi şi Romantica.
Îmi plac noutăţiile, emisiunile educative şi muzica veche.
Pa, pa.

11 răspunsuri:
| oz a răspuns:

Nu ascult...de ce? pentru ca am multe melodii(melodii care imi plac)...si in primul rand eu sunt "sefu"...ascult ce vreau...cand vreau...

| Brotacelu a răspuns:

Pai ascult vibe fm, oe fm, pro fm europa fm ...cam astea sunt... dar ascutlt mai rar ...cand imi vine...happy

Distractie placuta

| Brotacelu a răspuns:

...Si explicatie [ca ai intrebat "de ce?"]... pai nu "plavragesc" aiure... se cearta cu dj de la alte posturi happy

| Catalion a răspuns:

KissFM, pentru ca ofera muzica cool, parca zici ca le spui tu ce muzica sa puna, cel putin asa e pentru mine.

| JesterRO a răspuns:

Last FM (106. 2) happy dar mai mult seara cand am timp. Se difuzeaza muzica rock de toate genurile, placuta in general.
In general modific frecventa pana aud ceva intresanthappy

| I.Love.Football a răspuns:

Vibe fm ( cel mai des, mai ales cand sunt prin oras), One fm (din cand in cand) si Radio Deea (pe net). Motivul pentru care le ascult e faptul ca imi plac genurile de muzica pe care acestea le difuzeaza. Am si eu muzica pe calculator si pe mobil, insa in anumite momente, nu stiu ce piese sa aleg sa mai ascult.

| theodoraafi a răspuns:

Www.profm.ro pentru ca pot asculta toate felurile de muzica, si il pot asculta on-line:)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Kiss.fm...e post pentru toti, nu numai pentru tineret.muzica noua, buna...concursuri,si cel mai mult imi place cand il ascult seara inainte de culcare, french kiss, dar si prietenii lui buddha. povesti cu multa muzicabig grintu?

| masaintrebari a răspuns:

Eu ascult RADIO CUIBUL LUPILOR ALBI cel mai greu de ascultat http://radiocuibul.ucoz.site/

| masaintrebari a răspuns (pentru masaintrebari):

Pentru ca e ''PATRIOTIC'' si e cel mai tare

| olivia88 a răspuns:

Radio zu ca sunt melodii noi si nu tare vb si seara magic fm ca sunt melodii lente