| MaryLoveAnime a întrebat:

Ce post radio ascultati?(daca ascultati radio).

Răspuns Câştigător
| xSunriseX a răspuns:

Kiss FM.cel mai tarelove struck

16 răspunsuri:
| Dash a răspuns:

Magic FM
Kiss FM
Radio zu

| beautifulkiss a răspuns:

Buna kiss fm si magic fm.Numai bine.

| KenJi a răspuns:

Majoritatea or sa zica Kiss FM, cel mai placut radio desi repeta aceleasi melodii din 3 in 3 ore. Insa cel mai fain mi se pare Pro Fm si National FM, care difuseaza melodii mai vechi si foarte faine.

| izabelageorgiana a răspuns:

Eu mai ascult din cand in cand Kiss FM.

| Bogdana91 a răspuns:

RadioZU si kiss fm!(nu am voie cu prea multe majuscule, asa ca am scris cu litere mici)

| LexieG a răspuns:

Eu cel mai mult ascult RADIO ZU.Imi place cel mai mult pentru ca este o muzica noua.

| Roxana_2291 a răspuns:

Magic Fm, deoarece difuzeaza muzica buna.

| Culoare a răspuns:

Guerrilla, Cafe.

| Kainon a răspuns:

Kiss FM rulzz!

| TorenT a răspuns:

Rock fm \m/

| sunshine_4741 a răspuns:

Kisswinking

| dinutza a răspuns:

Eu ascult mereu PRO FM si la radiou si la comp.CRBL e cel mai tare impreuna cu nemaipomenita Giuli a si restul echipei. Uhuuu! Sunt super

| Ioaaaaa a răspuns:

Kiss tv.

| masaintrebari a răspuns:

Eu ascult RADIO CUIBUL LUPILOR ALBI cel mai greu de ascultat http://radiocuibul.ucoz.site/

| kiduuuuu a răspuns:

Radio zuu

| DENISSE12 a răspuns:

Pro fm