| MalinaH a întrebat:

Ce program de rmx melodiile stiti ca sa pot remixa melodiile in genu asta http://www.youtube.com/watch?v=61hn4f_V3DE&feature=relat ed? dar sa fie free si full.mersi

6 răspunsuri:
| dantedante a răspuns:

In primul rand ai nevoie de negativ si de vocal, in cazul de mai sus, lady gaga (negativ) si party in the usa (acapella) dupa care trebuie sa le,, pitch uiesti,, ca sa cada beat pe beat (negativ + acapella), aici ai nevoie de un soft gen Antares cu care sa,, lucrezi,, vocalul (acapella) dupa care un Adobe audition(sau alte softuri, ca mai sunt zeci) cu care pui acapella peste negativ si gata happy
ps. daca nu ai mai lucrat asa ceva... va fi dificil happy

| Păpușica_2939 a răspuns:

Incearca : virtual djwinking

| vladix a răspuns:

Dupa parerea mea ti se potriveste ca o manusa Virtual Dj. Il poti lua cam de pe oriunde daca dai search pe google. Inainte de a te apuca de remixat, cauta cateva tutoriale pe youtube despre cum se face. Bafta! Pentru alte programe poti vizita si www.pasionat.info

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

AIMP 2

uite tutorialu cum se foloseste

http://www.youtube.com/watch?v=L-hRAbjlRlQ

sper ca tio fost de folos si voi primi funda :)!

| Bichler_Fernando_1996 a răspuns:

Virtual Dj.Pro 7.pentru tine man cred ca este cel mai usor...

| Bichler_Fernando_1996 a răspuns:

Virual Dj sau.traktor.fl studio. faci instrumentalurile