| AdioTPU a întrebat:

Ce s-a întâmplat cu Guess Who? După câteva cântece bune scoase acum un deceniu, a căzut în anonimat si nu mai e la fel de popular chiar daca a mai scos melodii.

Răspuns Câştigător
| Dragosdoar a răspuns:

Buna intrebare, am si uitat de omu asta. Din pacate guess who a fost abandonat de posturile de radio, si odata ce a disparut din lumea asta, iti ramane doar internetul unde il mai poti asculta

4 răspunsuri:
| dullcat a răspuns:

Probabil a dorit sa se retraga din viata publica si din industria asta care merge doar in jos. Nimic in neregula cu asta.

| StrongHeart a răspuns:

A cazut in anonimat pentru ca el de fapt este Anonim, nu Guess Who. Cine stie, cunoastewinking

| Manticora a răspuns:

Oricine poate scrie o piesa patriotica si poate avea 15 minute de faima. Mie nu mi se pare ca el in general avea ceva deosebit ca artist ca sa ramana popular tot ce a facut dupa Locul Potrivit a primit atentie doar pentru ca a cantat cu altii mai populari decat e

| StrongHeart a răspuns (pentru Manticora):

Te contrazic. Fa tu o piesa patriotica la care sa se uite o tara intreaga daca este asa de simplu.