| andrutzaZendi2Bella a întrebat:

Ce sa fac multa lume zice ca am voce frumoasa cand eram mica si cantam la serbari Daca nu credeti am primit un buchet cu floriadica la aruncat cineva in fata mea Si am primit atatea felicitari si cant cant karaoke la computer parinti ma aud si ma felicitra spun ca am voce superba dar cum sa arat talentul meu tuturor Cand sunt un om obisnuit va rog mlt raspunsuri! Dau fundita!:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*

Răspuns Câştigător
| raluka99 a răspuns:

Pai poti se te duci la romanii au talent, sau sa incerci sa-ti pui un cantec cantat de tine pe youtube si sigur o sa te auda cineva asa sau multe alte alternative sper ca am putu sa te ajut:*

2 răspunsuri:
| danutza56 a răspuns:

Apucate de cantat intr-o zi poaye vei fii pe marele scene cine stie?

| andrutzaZendi2Bella explică:

Cum sa-ti dau fundita ca nu arata nimic