| Lolittaa a întrebat:

Buna ...am fost remarcata inca din clasa 1 prin faptul ca eu cant imi place la nebunie sa cant la baie cant cand merg cant cand fac curatenie cant peste tot si la toaleta cantlaughing toti profesorii pe care i-am avut de-a lungul anilor mi-au zis ca am o voce superba mama si tata imi spun ca eu cant foarte bine colinde nu a existat serbare in scoala mea la care sa nu cant dar nu am posibilitatea de a face canto este prea scump in orasul meu nu exista asa ceva si ma tem ca am sa imi pierd talentul din cauza ca nu am posibilitatea de a arata si altora ce pot si cand o voi avea va fi prea tarziu ce credeti ca ar fi mai bine sa uit de talentul meu? sau sa continui singura prin a canta a face exercitii pentru voce si poate se va ivi odata si odata ocazia? plzz. funda?

Răspuns Câştigător
| Razvan a răspuns:

Incepe prin a te inscrie in corul scolii.Desi e cam greu sa te afirmi individual intr-un cor e bine sa fi remarcata de un profesor.Sau daca nu e cor la scoala trebuie sa existe unul la Casa de Cultura. E destul de greu, dar nu trebuie sa renuntiwinking

1 răspuns:
| Lora a răspuns:

Pai s-a ivit ocazia Romanii au talent inscrie-te!