| anonim_4396 a întrebat:

Ce se mai aude despre Eurovision 2010 Selecţia Naţională? (concurenţi, piese...etc) happy

3 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Pacat de melodia lui Salam. Cred ca daca era alt interpret ar fi putut iesi ceva.

| alecsandor a răspuns:

Pe 6 martie va fi finala, favoritii mei sunt oradenii de la Hotel FM, au o piesa superba numita "Come As One".

| AdnanaIoanaaa a răspuns:

Deci mi se pare o porcarie.peste 2 3 ani vedem ca guta o sa reprezinte romania.cu nu stiu ce manea de-alui.sincer eu nici nu ma mai uit la eurovision.de 2 ani e deja de proasta calitate...ale piese cele mai nasoale si pe cele faine ...vai si-amar de capu nostru.