| justmemiru a întrebat:

kiss Stie cineva cand este selectia nationala Eurovision 2012? Fundakiss

5 răspunsuri:
| ElectricChapel a răspuns:

Deocamdata nu este nimic sigur. Romania si-a anuntat participarea, dar se poate retrage pana la 15 ianuarie fara a plati niciun ban. Totusi, pe net au aparut foarte multe zvonuri cum ca Romania ar putea "sari" peste acest an, dar e pacat... Gandeste-te ca am renuntat la Eurovision Junior dar si la Cerbul de Aur, un al treilea concurs-festival ar fi pacat sa-l pierdem. Sa speram ca sunt doar zvonuri; oricum, noi ne avem bine cu azerii, Romania si Azerbaidjan sunt prietene (cica) si nu ne-ar lasa ei balta anul asta, mai ales anul asta

| JoeTPU a răspuns:

Pe 10 Martie
La ora 21:00 la TVR 1
Pa pa!

| OglindaDeVest a răspuns:

Romania va participa la Eurovision 2012, citeste ultimele informatii aici http://oglindadevest.ro/......n-melodii/