| feelsogood a întrebat:

Ce se mai aude despre fostii baieti de la trupa Blue?

3 răspunsuri:
| JoJo a răspuns:

Pai in 2009 trebuiau sa se uneasca dar din pacate Duncan James nu a mai dorit, deoarece a vrut sa-si faca o cariera in actorie...eu am fost fana si inca raman de faptbig grin Preferatul meu e Lee Ryan. Momentan fiecare au cate o cariera solo in muzica, de reunit nu cred ca se vor mai reuni, pacat! erau o trupa f. bunahappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

S-au reunit in 2009, au avut cateva concerte, dintre care unul mai mare la Capital FM Summertime Ball (puteti cauta filmulete pe youtube) si au inregistrat cateva melodii noi anul trecut. Vor scoate un album cand vor avea timp, momentan fiecare este ocupat (Duncan si Antony joaca intr-un musical, Simon isi inregistreaza un album, iar noul album al lui Lee va fi lansat in mai; Lee are si un videoclip nou).