| anonim_4396 a întrebat:

Hello! Ce se mai aude de trupa Blue din Marea Britanie?

1 răspuns:
| Cloak a răspuns:

Blue arătat că acestia au de lucru cu Bruno Mars pe albumul lor de revenire. Discutarea si înregistrarea cu Digital Spy, Lee Ryan a declarat: "Am fost scris, cu Ne-Yo, şi am scris cel puţin o pereche de melodii pe cont propriu, albumul De asemenea, am lucrat cu Bruno Mars pe un cantec numit "Black And Blue" - el trimitea piese, la un demo au inregistrat un timp în urmă.
Duncan James, de asemenea, a insistat ca rezultatul ofertei Eurovision lor nu va afecta revenirea lor in Marea Britanie, adăugând:. "În cazul cel mai rău se întâmplă, suntem încă în desfăşurare se grăbesc cu albumul. "Noi cu totii pe deplin ne angajam în această bandă din nou".
Blue a aparut ca headlineri in ultima noapte in Manchester Pride în 2011.