| SnowQQ a întrebat:

Ce sentimente va starnesc cand ascultati muzica?
Eu personal am un sentiment infinit de placere atunci cand ascult ceea ce imi place

Răspuns Câştigător
| UnleashedPsycho a răspuns:

În funcţie de ce ascult, intru în stare de depresie, extaz total, unele melodii mă fac să scap oarecum de inhibiţii, altele mă fac să mă simt pur şi simplu foarte bine şi foarte încrezătoare

6 răspunsuri:
| Mădă0611 a răspuns:

Melancolie, care e sentimentul meu preferat. Ascult trance, de obicei, si imi da o senzatie de plutire, parca merg in trecut, intr-o lume in care am trait, una pasnica, frumoasa, luminoasa, curata, calda, sigura.

| Bejenariu_Cezar_1990 a răspuns:

1.Manele=Sentiment de avere
2.rap=sentiment de ura de bine de funny ( depinde de ce fel de rap )
3.satanism=Unii ar zice ca de frica mie imi inspira impresia ca este nebun cantaretul laughing
4.rock=Imi vine sa da-u cu capul de ciment
5.manga Pt cei ce stiu=Pace si tristete uneori
6. orchestrala clasica=Liniste
7. populara=De chiiiiiiiiuit laughing
... Toate inspira ceva anume happy

| Duucu a răspuns (pentru Bejenariu_Cezar_1990):

Manga? Te referi la chestile alea japoneze ca benzile desenate?

| Polaris a răspuns (pentru Duucu):

Muzică de beută, fecior, de când-ești-mangă.
https://www.youtube.com/watch?v=othweNcwkmA

| Bejenariu_Cezar_1990 a răspuns (pentru Duucu):

Da la aleahappy