| AmberLOVE a întrebat:

Ce simtiti atunci cand cantati, ascultati muzica... eu ma simt altfel o alta viata voi ce simtiti?

Răspuns Câştigător
| FUCKy0u a răspuns:

Ma simt ca si cum asi fii trecut granita altei lumi.Imi fac scenarii in cap dupa versurile melodiilor si, paraca ma simt...nu stiu... diferita, foarte inteligenta, am o stare de nostalgie si de bucurie toate in acelasi timp.Pot doar atat sa spun:de cand am facut cunostinta cu prima mea pereche de casti, nu a trecut o zi din viata mea fara sa ascult muzica.Muzica e ceva divin pentru mine.

6 răspunsuri:
| CautNume a răspuns:

Nu cant, urasc sa fac asta.

| Duucu a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=xXEHDd74tj8
Mă simt ca o bășină.

| Rakanishuu a răspuns:

In muzica pe care o ascult ma simt cea mai tare, de fiecare data cand ascult muzica. Iar cand cant ma simt speciala.winking

| simina96 a răspuns:

Buna! Depinde si genul pe care il ascult. Cele mai multe melodii ma linistesc si imi dau sentimente de speranta sau nostalgie.

| AnneRoseRock a răspuns:

Eliberata, puternica, increzatoare - moarta, demonica, nebuna - melancolica, rece, cu adrenalina in sange.

Tu? ^-^