| JeffHardyFanForLife a întrebat:

Ce spuneti de Bug mafia-Pana Moartea Ne Va Despartii? http://www.youtube.com/watch?v=wJ8EWZSQq48

3 răspunsuri:
| Elvina a răspuns:

O piesa interesanta. E despre prietenia care ar trebui sa existe desi lucrurile nu stau asa. Sotul isi bate sotia, copiii raman pe drumuri, ajung golani, fura, ajung smecheri, au la randul lor copii, dar prietenia adevarata tine pana la moarte.

| JeffHardyFanForLife explică (pentru Elvina):

AICI ESTe vorba despre doi fratii!

| Elvina a răspuns (pentru JeffHardyFanForLife):

Stiu asta. Cei doi frati au avut parinti, sotul o batea pe sotie, fratii au ajuns pe drumuri, golani.