| Gizăz a întrebat:

Ce spuneţi de melodia asta? Vi se pare bună şi ascultaţi de obicei aşa ceva? Ascultaţi-o măcar jumate pentru o părere constructivă, merci anticipat.

http://www.youtube.com/watch?v=-xwEy_o9UEM

Răspuns Câştigător
| buburuza_7847 a răspuns:

Mie chiar imi place, eu ascult melodii de genul asta.eu ascul rock si cei din gasca mea nu prea le au cu rockul si tot macicalesc. oricum pe minenu ma intereseaza. mai au si o problema cu pozele mele de la hi5. am niste poze cu niste rromi frumoas modificate, arata superb! dar lor nu le plac. dar eu nu renunt. fac ce vreau

6 răspunsuri:
| madia a răspuns:

Mie imi place!
\m/

| dulcik a răspuns:

Nu e genu de muzica pe care il ascult din pacate insa versurile sunt destul de tari si imi plac

| Nimic special a răspuns:

Da, e draguta. Nu prea imi ascult asa ceva.straight face

| stillhartu a răspuns:

Desi nu ii ascult foarte mult, au niste piese geniale. Si cand i-am vazut live anul trecut la Samfest, au fost foarte buni.

| baru a răspuns:

Videoclipul este tare.

| -'anonimaA'-anti-fundita- a răspuns:

E fainutza. dc nu.fiecare are gusturile sale. poate asculta orce mel vreawinking