| anonim_4396 a întrebat:

Dupa ce ascultati melodia asta http://www.youtube.com/watch?v=MJnQAJmXpwM spuneti-mi va rog la ce va ganditi?:)

5 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Ma gandesc la cei care sufera zi de zi, cei care nu au nici un prieten, nici un umar pe care sa planga.

cristacheceliute
| cristacheceliute a răspuns:

Suna amplu, dinamic si plin de culoare. "Viorile" ( synth pad ) au o nota usor melancolica. Ma gandesc ca dintr-o lucrare artistica reusita fiecare poate intelege altceva. Suna foarte bine, creeaza o atmosfera placuta, insa nu ma scoate din ale mele nefiind chiar genul care imi da fiori (un pic prea sintetic ).

| Katiee^^ a răspuns:

La Anca Parghel thinking

| moodyblues a răspuns:

Ma gandesc la coloana sonora de pe discovery cand vad documentare despre savana sau la treburile casnice ale africanilor

| sorin a răspuns:

Este o melodie cam de fete asa, dar parerea mea de baiathee hee. Eu personal ma gandesc la libertate.