| satanistadtrerdhj a întrebat:

Ce stiti despre trupa slipknot?

Răspuns Câştigător
| Insurgent a răspuns:

E geniala! laughing, cauta biografii, nu stiu. Ce pot sa zic e ca merita ascultata, Corey(colistu) pune foarte mult suflet pe ceea ce canta. Asta se observa in melodia asta, preferata mea de asemenea

| satanistadtrerdhj explică (pentru Insurgent):

Stiu ca sunt geniali! dar voiam si parerea altora...\m/

8 răspunsuri:
| SamSon a răspuns:

Imi plac nebunii aia. la live-ul nu prea\s cine stie ce, da's faini

| mODIN a răspuns:

Sunt ok

| Bøøgey a răspuns:

Is o turma de oameni, vreo 8 parca. In fine, nu-mi plac. A, da, si au niste masti cam ridicole...

| satanistadtrerdhj explică (pentru Bøøgey):

Jignitor! sunt super tari si pun suflet in tot ceia ce fac si sunt 9 in trupa! asculta cateva melodii si incearca sa intelegi mesajul lo! \m/

| Bøøgey a răspuns (pentru satanistadtrerdhj):

E doar parerea mea. Si termina cu cliseul asta cu mesajele, ii tare invechit si penibil. Asta e, nu-mi plac, n-ai ce-mi face. A, si mastile... chiar is ridicole. Zici ca-s pokemoni.

| satanistadtrerdhj explică (pentru Bøøgey):

Prerea ta...

| Bøøgey a răspuns (pentru satanistadtrerdhj):

Da, asta am spus si eu... Nu prea stii sa citesti, asa-i?