| satanistadtrerdhj a întrebat:

Ce stiti despre trupa suicide silence? ( eu ii ador)

Răspuns Câştigător
| TheUnforgivenIII a răspuns:

Nu prea multe, știu doar că solistul a murit (R.I.P. Mitch) și că e o trupă Deathcore. Nu știu decât câteva melodii de-ale lor, însă pot spune că-mi plac.

5 răspunsuri:
| mODIN a răspuns:

Canta deathcore, mie nu-mi plac.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu decat vreo 3 sau 4 melodii de la ei, pe care le-am ascultat cat sa-mi dau cu parerea.
O gluma de trupa: voce de căcat, acelasi ritm si versuri banale inspre de căcat.
De buna voie chiar nu stiu cine dracu' ar asculta asa ceva, probabil un pulete cu pretentii de om dur.

| satanistadtrerdhj explică (pentru anonim_4396):

Esti idiot! suicide silence sunt cei mai geniala trupa

| anonim_4396 a răspuns (pentru satanistadtrerdhj):

Prin judecata ta ingusta, chiar sunt geniali.
Vocalul ala de zici ca si-a prins coitele-n menghina e genial. Ritmul ala zgomotos si nemelodios, care are cam aceleasi acorduri de căcat toata melodia e genial. Genial de genial, nu jucarie. Si aspectul lor de homo alternativi e chiar genial.

Si ce te ofenseaza, tristo? C-ai auzit si tu o parere negativa despre o labă de trupa care cerea asta? Crezi ca ce asculti tu e e o chestie rafinata pentru oameni destepti si interesanti, iar restul pentru idioti?
Om prost...

| nocturna a răspuns:

Stiu ca le-a murit vocalistul. Nu-mi plac, in schimb, imi plac alte trupe tot din subgenul deathcore.