| anonim_4396 a întrebat:

Ce tara credeti ca va castiga Eurovision 2012, tinand cont ca Suedia este marea favorita. Personal, mi-e imi place cel mai mult Romania si Rusia happy!

4 răspunsuri:
| Elena97M a răspuns:

Suedia cred ca castiga ( mie nu imi place ). Rusia laughing, aici nu e deloc muzica originala si adevarata. O voteaza cel care adora caterinca sau ii plac bunicutele insa nu e o melodie adevarata.

Răspuns utilizator avertizat
| rutanklan a răspuns:

Cum sa dai cel mai bun raspuns cand ceri o opinie? Practic cel mai bun raspuns ar fi Romania si Rusia deoarece e de acord cu opinia ta.
Sink

| T3JS a răspuns (pentru rutanklan):

Ma refeream la cel mai detaliat raspuns.