| andytuu a întrebat:

Ce ton de apel aveti momentan? ca eu nu stiu ce ton de apel sa mi mai pun ca sunt plictisit de toate... dau funditawinking

Răspuns Câştigător
| DjAndrea a răspuns:

Residence Deejays feat Frisso-Lovely smile (recomand)

23 răspunsuri:
| Artemisia a răspuns:

Eu am acum adam lambert-sure fire winners.ieri am avut lady gaga alejandro, doar ca varianta veveritelor.
daca vrei sa auzi, uite linkul aici
http://www.youtube.com/watch?v=z37QL5u-B5k

please funda?

| Firefly a răspuns:

Pune un fragment din melodia ta preferata.
http://www.zedge.net/ringtones/1336/sony-ericsson-k550-ringtones/5-4-1/

| pepe a răspuns:

Am mai multe
La soţie -- Voltaj - Ştiu
La colegi -- BUG Mafia - Băieţi buni
La prieteni -- Timbaland - Morning after dark
La necunoscuţi -- 50 Cent - Ready for war

| Beatrice a răspuns:

Rihanna feat. eminem-love the way you lie [imi place cum incepe atat big grin ]
sau clasicul Nokia tunewinking

| Turquoise a răspuns:

Buna
Aventura ft Akon, Wisin & Yandel - All Up To You

| mgtow a răspuns:

Am unul de o masina cand ma suna cineva se aude cum accelereazawinking cunosc o pagina dar e in spaniola si nu intelegi cum merge sa descarci daca vrei mai multe detalii contacteazama si vedem ce facem

| Simona a răspuns:

B. 0. B-airplains

| Mary496 a răspuns:

Incearca pe www.zedge.net gasesti acolo tot felul de sonerii noi.
Eu am acum Best Melody ca ringtone :)

| aqswdefrgthyjukilo a răspuns:

Cargo nu pot trai fara tine

| BYBY a răspuns:

Eu una am, rihanna-rude boy f plina d viata mel, ti`o rekomand si tie asta daca nu, ai mai avut`o cumva, iar pentru mesaje, derivari, email mi-am pus, o sonerie haioasa, dupa net, cu"te cauta, raspunde`i ca se supara" sau mai poti incerca rasetde copil, planset, ragait etcwinking sper ca ti-am fost d ajutor.
Acum vreau sa ma ajutati voi pe mine, cand pun intrebarea mea cum sa mi apara numele meu, al utilizatorului, mi am pus 2 intrebari, m am logat, am cautat la intrebarile mele, si nu e nimic acolo, ce sa fac?

| ViseColorate_6532 a răspuns:

Eu am ceva care spune "Sunt eu telefonul taw si sun, sun, sun, degeaba :-

| Meryem027 a răspuns:

Tom Boxer feat Antonia - Shake it mamma; Travie Mc. Cool - Billionaire love struck

| 7 a răspuns:

Eu am rihanna eminem,, i love the way you are,, iubesc melodia asta love struck happy

| ßέßέ a răspuns:

Grasu XXL & Mitza - Prea mult fum; x

| deniii_1832 a răspuns:

Edd eds and eddylaughing auzi cand fluiera aia pe acolobatting eyelashes)seriosoh go on poate e pentru copii dar eu am 13 ani jumate si o am si inca o prietena are 20 de ani si si ei ii suna asa telefonuloh go on:* Pupici.

| Maria46854213 a răspuns:

Eu de un an am telefonul pe silentios pentru ca nu imi place nici un ton de apellaughing.

| Zulicious a răspuns:

Eu am melodia Fely feat Puya-Vreau sa te sun.Imi place mult melodia si nu ma pot desparti de ea.big grin

| SomethingInTheWay a răspuns:

Am Cheryl Cole - Parachute big grin

| greentea a răspuns:

Craig David - Rise and fall

| anonim113 a răspuns:

Am 2 ca am 2telefoane.Lady gaga Alejandro si Miley Cyrus can't be tamed. Ti le recomand

| SebastiaN_6352 a răspuns:

Am acum o mel de la Vendura, e noua, poate o stii de la radio.
Uite aici http://www.cs-gothic.ro/forum/muzica.html

| milenaaa a răspuns:

Love the way you lie eminem, missy elliot-minute man