| Lur656i a întrebat:

Voi ce tonuri de apel mai aveti? eu nu mai stiu ce sa mai pun xD Fundabatting eyelashes

3 răspunsuri:
| Lur656i explică:

Pai si eu il tin pe vbr., dar acasa sau cand sunt plecata nu. l pot tine pe vbr. si vreau o melodie ceva thinking :d

| kryssumik a răspuns:

Nici eu nu stiu dar am o solutie mai buna pe care am adoptato(mie mi-a venit ideea) cand ma duc la scoala daca mi-l tin pe silentios nu imi dau seama daca ma suna cineva in ora ca sa vorbesc in pauza stii si asa ca mi-l tin pe vibratii e cea mai buna solutie
alta idee nu am

| cristinuk12 a răspuns:

Eu am melodia sore-different