| anonim_4396 a întrebat:

Ce trupe rock bune cunoasteti? Ceva gen Evanescencebig grin
Funda!

Răspuns Câştigător
12 răspunsuri:
| FadetoBlack a răspuns:

We are the fallen e trupa formată din foştii trupei Evanescence.

| XxXLoL1xXx a răspuns:

Brokencyde

| Werepyre_Fallen_1994 a răspuns (pentru XxXLoL1xXx):

Cat de idiot trebuie sa fii ca sa spui ca Evanescence si Brokencyde seamana?
Invata genurile: Brokencyde e Crunkcore (rahat ordinar) iar Evanescence e Gothic Pop Rock (care suna bine).

| KristalPop a răspuns (pentru Werepyre_Fallen_1994):

Se găsii deşteptul p**** să comenteze.

| Werepyre_Fallen_1994 a răspuns (pentru KristalPop):

Care-i problema? Nu am facut decat sa dau un raspuns la intrebare.(in cazul in care te refereai la primul raspuns). Nu stiu ce ai cu mine, dar presupun ca nu e decat antipatie nemotivata.
Si mi-ar veni greu sa cred ca vorbesti de afirmatia mea despre rahatu' ala de Brokencyde.

| Wøodenpints a răspuns:

Evanescence cu greu poate fi numită trupă rock. Multe melodii sunt doar labe din voce+pian, fără a fi prezent nici un element rock.

Ţi-aş spune câteva trupe, dar sunt sigur că nu meriţi.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nightwish, Within Temptation, Breaking Benjamin, Xandria, Linkin Park, Sirenia, paramore...

| MaskOfSanity a răspuns:

Nu ascult trupe gen Evanescence.

| Werepyre_Fallen_1994 a răspuns:

Este o trupa care seamana foarte mult cu Evanescence. Se numeste We Are The Fallen.

| Blackened a răspuns:

Evanescence nu mi se pare a fi trupă bună.

| anonim_4396 explică (pentru Blackened):

Mie imi place.happy Si am dorit exemple de trupe care seamana cat de cat cu Evanescencebig grin
Oricum, gusturile nu se discuta!happy