| 夢想家兩次 a întrebat:

Ce trupe rock mai stiti?

8 răspunsuri:
| CautNume a răspuns:

Trooper, Truda, Queen, The eagles, Alice Cooper, Nirvana, Alternosfera, Coma

| Duucu a răspuns:

Vivaldi cu growlurile lui.Mai ceva ca la Behemoth.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Specimen,black sabbath

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Angra, creed, yngwie malmsteen, helloween, heavenly, kamelot, at vance, w.a.s.p, steve vai, stratovarius, axel rudi pell, sisters of merci, white lion, reinxeed (ceva putin mai tare), dream teather, rage

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Theater si
merc yyy y yy mi l-a schimbat robotul TPU

| JohnnyWylde a răspuns:

Preferata mea Avenged Sevenfold. Iti recomand ultimul album, e genial. Alte trupe care imi plac: Shinedown (trebuie sa asculti tot albumul The Sound Of Madness), Godsmack (hard rock), Dope (metal), Metallica (cauta pe youtube concertul live de la Nimes 2009), Stone Sour, Skillet, Three Days Grace (ultimul album de asemenea foarte bun), Evanescence (Fallen), 3 Doors Down, Mudvayne (Progressive metal), Disturbed (asculta albumele The Sickness si Ten Thousand Fists cele mai bune ale lor). Daca mai vrei si altele iti mai spun.

| ChemicalThunder a răspuns:

Depinde ce rock...:
a) Suicide Silence; Bring me the horizon; Black veil brides; Pierce the veil
b) Scorpions; Metallica; Aerosmith; Guns'n roses
c) Alice Cooper; Merlin Menson

unele sunt mai cunoscute, altele mai clasice... happy