| RalucaPuca a întrebat:

Ce trupe romanesti de rock stiti? happy

Răspuns Câştigător
| wforweirdo a răspuns:

Sunt multe...Trooper,Altar,Bucovina,Negura Bunget, OCS, Luna Amara, Reborn ar fi doar cateva. Simt ca am uitat ceva important. In fine, http://www.metalhead.ro/......ania-93061

9 răspunsuri:
| maddog95 a răspuns:

Truda laughing

| RalucaPuca explică (pentru maddog95):

Da, Truda...Da atat? laughing

| wforweirdo a răspuns (pentru RalucaPuca):

Sunt multe...Trooper,Altar,Bucovina,Negura Bunget, OCS, Luna Amara, Reborn ar fi doar cateva. Simt ca am uitat ceva important. In fine, http://www.metalhead.ro/......ania-93061

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

- Bucovina
- Carpatica
- Truda
- Trooper
- Negură Bunget
- Pasărea Colibri
- Phoenix
- Rezident Ex
- Cargo
- Iris
- Celelalte cuvinte
- Sanctuar
- Bucium
- Marţolea
- Lună Amară
- Piatra
- Vama Veche

| Aneurysm a răspuns:

Iris, Cargo, Kempes, Truda, Trooper, Luna Amară, Negură Bunget, Carpatica, Goodbye to Gravity, Aria Urbană and... Holograf.

| Psychic a răspuns:

Iti sugerez sa asculti mult Radio Guerrilla si o sa stii. Daca te ajuta, intra pe youtube, scrie guerriliveradiosession si gasesti si melodii.Succes!

| hellgirlmonster a răspuns:

Vita de Vie, Iris... thinking