| xMonsterRockX a întrebat:

Ce trupe si ce melodii rock ascultati? Cine asculta cat de cat asemanator cu mine. Funda love struck

Răspuns Câştigător
| Aneke a răspuns:

Eu ascult Black Veil Brides,Linkin Park,Get Scared, Tokio Hotel, Simple Plan, Escape The Fate, Green Day...trupe mai emo :-p

10 răspunsuri:
| Dumnezău a răspuns:

In general, rock-ul si metal-ul de factura fie profunda, fie foarte bine lucrat.Coroner,Opeth,Dream Theater,Mars Volta,Tool,Pearl Jam,Pink Floyd,Testament,Rammstein, Sepultura, Therion, Agalloch, Alcest.Imi place mult si post-rock-ul,pe care il gasesc divin,cand ai acolo trupe precum Sleep Dealer,Mono,Red Room Cinema,Low,Caspian,Tortoise, Euphoria sau Sigur Ros.Ah, da si de ceva timp, am o obsesie pentru Ulver, mai ales albumele lor de tranzitie.

| CautNume a răspuns:

Cateva trupe: Evanesvence, Linkin Park, Three days grace, Red hot chili peppers...
Cateva melodii: Show must go on, Going Under, New Divide, Pain, Bring me to life...

| CautNume a răspuns (pentru CautNume):

Cand am zis "cateva" ma refeream ca sunt doar unele, nu ca doar atat ascult.

| AndreiAlexandru36 a răspuns:

Si eu ascult!big grin

| ThePoet a răspuns:

Punk rock si pop-punk. Green Day, Blink 182, Sum 41, Simple Plan, Offspring, New found glory, The Copyrights... pana mea, de-astea.

| ThePoet a răspuns (pentru ThePoet):

De fapt am zis cam putin, deci o sa continui: Boxcar Racer, Transplants, +44, Angels and Airwaves, Foxboro Hot Tubs, Kut U Up, Jimmy eat world, The Flatliners... si vechi: Pink Floyd, Queen, Wishbone Ash, Dire Straits, Jethro Tull, Weather Report...

| theStraightEdgeSavior a răspuns:

Eu ascult Metallica(favorita),Kid Rock(favorit),AC/DC,Guns n roses, Black Sabbath, Sepultura, Downstait, Cargo

| claudia511 a răspuns:

Arch Enemy, Slayer, Sepultura, Pantera, Down, Black Label Society, Black Sabbath, Metallica, Judas Priest, Nirvana, Alice In Chains, Avantasia, Edguy.

| SilentByTheNight a răspuns:

Trupe : Evanescence,Within Temptation, Metalica, Nirvana, Scorpions, Aerosmith, AC/DC, Queen, Bullet for my valentine, RHCP, Rolling Stones... Mai ascult si altele doar ca in cantitati mai mici rolling on the floor cum ar fi Linkin Park big grin