| DamaryRocha a întrebat:

Ce vă place mai mult dintre black metal, death metal, heavy metal şi de ce?

Răspuns Câştigător
| Gorath a răspuns:

Îmi plac toate, cam în ordinea asta: black, death, trash, heavy, power.Nu cred că am nevoie de argumente, metalul e totul pentru mine.(clişeu, blablabla.)

7 răspunsuri:
| TheDarkEmpire a răspuns:

Death metal, Black metal, heavy metal.
Death metalul este subgenul meu preferat, in care ma regasesc de multe ori.La fel si black metalul.Heavy metalul a devenit ceva notoriu, care nu ma mai impresioneaza.

| Downfall a răspuns:

Îmi plac toate, nu le-aş putea pune într-o anumită ordine. Fiecare are ceva special care îmi place şi transmite sentimente destul de diferite, de aceea depinde şi de starea de dispoziţie în care sunt.

| wforweirdo a răspuns:

Hmm, nu ascult foarte mult black metal, şi când vine vorba de death, îmi place mai mult melodic death metalul. Deci aleg heavy metal, adică... depinde şi de dispoziţia mea. Nu ştiu, god dammit:c

| thegatekeeper a răspuns:

Le ascult pe toate, in special heavy si death. Black metal inca nu ascult foarte mult, insa pot spune ca imi place. Nu as putea sa aleg, fiindca uneori prefer sa ascult heavy metal, alteori death metal sau alt gen. Cum s-a mai spus, depinde de dispozitie. Daca ar fi sa aleg in momentul de fata, as alege heavy metal.

| HermioneLove a răspuns:

Nici unul! de ce? pentru caaaaa is prostii si tampenii muzica de spariati!(parerea mea)nu ma baga in seama te rog daca nu esti de acord ok? Mersi! pup! happy

| UchihaLarisa a răspuns (pentru HermioneLove):

Nu meriţi să fii un Potterhead.

| HermioneLove a răspuns (pentru UchihaLarisa):

Pentru că așa spui tu? happy