| Loredana96 a întrebat:

Ce va place mai mult: x factor sau vocea Romaniei?

5 răspunsuri:
| NikoNik a răspuns:

Imi placea mult X factor, acum nu imi place ca e delia in juriu (e prea fitoasa). Cand ma uit la x factor si incepe delia cu deale ei, im vine sa schimbi postul.

Vocea Romaniei acum imi place mai mult. Deoarece e interesant la inceput, cu preselectiile pe nevazute, si imi place juriul. Parerea mea big grin. Deci nu te supara.

| cat a răspuns:

Vocea Romaniei

| BlaaBlaa a răspuns:

X Factor; x

| xAndreax a răspuns:

Imi plac amandoua pentr-u ca la vocea romaniei e comedie si la x factor sunt voci frumoase si juriul imi place

| Biaaa1234 a răspuns:

X factor e mai interesantbig grin