| andreeapuffy a întrebat:

Care emisiune va place mai mult? Vocea Romaniei sau X Factor?

12 răspunsuri:
| misterioaѕa a răspuns:

Bună
Cel mai mult îmi place X factor.Are cântăreţi mai calumea, de asemenea şi membrii juriului.

| Lolololalali a răspuns (pentru misterioaѕa):

Pff...Glumesti? La Vocea Romaniei concurentii sunt de n ori mai buni, chiar si cei care nu au trecut in etapa live au mai multa voce decat toti de la X Factor la un loc.

| misterioaѕa a răspuns (pentru Lolololalali):

Hai nu exagera! Dacă îmi spui un concurent de la Vocea României care are mai mare voce ca Iulian de la X factor eşti cea mai tare!
Las-o baltălaughingce-i cu adormiţii ăia?laughing

| Lolololalali a răspuns (pentru misterioaѕa):

Mda,se pare ca sunt cea mai tare. Dupa parerea mea toti concurentii care au ramas in finala la Vocea Romaniei au vocea mai buna ca Iulian (urmaresc ambele show-uri).

| Ramonaaaa a răspuns:

Vocea României.

| SimonaNicoletaღ a răspuns:

Pai la xFactor imi plac anumiti concurenti[Andrei Leonte si T&L] si juriul, iar la Vocea Romaniei nu prea am favoriti.Mai ales ca atunci cand a contat Moga mai aveam putin si...
Aleg xFactor!

| mysterious a răspuns:

Vocea Romaniei

| Lolololalali a răspuns:

Mie nu imi place mai deloc X Factor, din simplul motiv ca mi se pare, sub toate aspectele, sau in cele mai multe din posibilele comparatii, sub Vocea Romaniei. Paula Selling ma enerveaza, Morar nu are absolut nicio legitimitate, prezentatorii nu se compara cu prezenta lui Bartos si, in fine, luati per ansamblu, concurentiiimi par mult mai slabi decat cei de la Vocea Romaniei.

| misterioaѕa a răspuns (pentru Lolololalali):

E părerea ta! Ţi-o respect!
În legătură cu Paula Seling ai mare dreptate!
O zi bună

| elena4ever a răspuns:

X factor

| Andruta a răspuns:

Voceaa Romaniei pentru Caatalin Dobre- dar a iesit deci => nu ma mai uit.
X Factor pentru T&L!