| robytaroby a întrebat:

Ce vedete (muzicale) adorati si respectati pentru munca lor? Care credeti ca sunt mai talentate(cele din zilele noastre sau cele de mai demult)?

Răspuns Câştigător
| andreeadeeathebest a răspuns:

Eu eu o admir si o respect mult pe Belinda. atata timp cat a rezistat zvonurilor din presa si are o foce de aur. sincer cred ca mai talantate sunt cele din zilele noastre deoare ele isi mentin pozitia pe podium

6 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Eminem. E o adevarata legenda oricat ar zice altiihee hee

| T!mea a răspuns:

Lady GaGa si Justin Bieber

| orlando_7324 a răspuns:

Sunt multi. Dar cel mai mult Britney Spears si Christina Aguilera.

| Shinen a răspuns:

Avril Lavigne si Belinda Peregrin:X

| Etelca a răspuns:

Miley cyrus

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mj este the king! il ador! este cea mai mare legenda a muzicii, nu aveti ce sa spunetii.si eu nu ii admir doar muzica ci si felul lui de a fi, comportamentul lui, vocea lui, stilul lui, absolut tot.si puteti spune orice pentru mine MJ este si foarte dragut, de multe ori poate fi extrem de sexy.