| OneMoreGirl a întrebat:

Ce video sa pun pe youtube sa aiba multe vizionari?

Răspuns Câştigător
| Sorinella20 a răspuns:

Ceva a lui Lady Gaga, videoclipurile ei au cele mai multe vizualizari. Poti face un colaj cu pozele ei de dinainte sa devina faimoasa si pe fundal sa pui Bad Romance, care la ora actuala este cel mai vizualizat video de pe Utube. Spor la treaba!

6 răspunsuri:
| Christina a răspuns:

Lady Gaga e cea mai vizionata cantareata de pe You tube, are milioane de vizualizari, apoi Justin Bieber happy

| Sorinel95674 a răspuns:

Incearca ceva in voga, cum ar fi videoclipul unui hit sau video-ul unui eveniment. De asemenea, te poti filma chiar tu facand ceea ce-ti place, adaugand un titlu picant. Va da rezultate!big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Videouri cu parkour

Răspuns utilizator avertizat
| yagmur a răspuns:

Pai daca imi dai fundita iti spun pune niste poze sau fa un video cu tie cand tragi un aer sau fa o poza facuta de tine pe net asa cu justin bieber in tomberon faci tu poza shii sau daca nai voce poti face un videoclip

| Mascar2000 a răspuns:

Faci copyright si apoi iti sterge contul de youtube daca pui muzica alcuiva