| MariusDeejay a întrebat:

Ce video sa pun pe youtube sa aiba multe vizionari? ceva original facut de mine nu lucruri pirate...

6 răspunsuri:
| Rakanishuu a răspuns:

Ai putea vorbi cu cuvintele tale despre lucruri care nu ţi se par în regulă.
Sau poate te ajută să te inspiri sector7.
Baftă şi ai grijă să nu te faci de râs!

| Chamberlin a răspuns:

Salut,
Oamenii sunt foarte interesati de videoclipuri amuzante (cu cazaturi, cu bancuri, etc.)
Bafta!

| Weedier a răspuns:

*face palm*
Cu ce e mai original decât celelalte dacă îţi dăm noi idei?

| Okkultist a răspuns:

Lucruri spirituale, morale, psihice care pot iesi in evidenta, putina nebunie deoarece adevbaratii oameni sunt cei cu un strop de nebunie, cei care au schimbat lumea au fost nebuni. Nu incercati sa fiti precum majoritatea oameniilor din jurul fiecaruia, incercati sa aratati ca iesiti din rutina zilnica, serviciu si acasa, acesti oameni au o viata scurta. Vb desptre exoterism, spiritualitate, sau orice subiect ce pare tabu pentru oameni mai putin informati gen ocultism s.a.m.d. Incercati sa transmiteti lumii ceva ce vrea sa auda, ceva original. Inspiratia vinep pe parcurs. Nu va poate indruma nimeni spre asa ceva, calitatiile, modul de abordare a unui subiect preferat il dezvoltati pe parcurs si bineanteles perseverand, perseverand si iar perseverand. O zi frumoasa, tineti minte ceva diferit fata de turma aceeasta din jur.

| zaratu a răspuns:

Sa faci farse la telefon

| craks a răspuns:

1-iti iei o chitara te sui pe un scaun si canti ca Justin Biber
2-iti faci propriul tau dans ex(gangnam style)
Funda?