| ShadeAdda a răspuns:

Da, nu suna rau O.O Fa-l mai lung! (daca tu esti autorul remixului). Melodia e grozava.
Insa... daca as avea de ales intre acest remix si melodia originala, nu as alege remixul. Parca ii lipseste totusi energia din el. Prea multa vorbaraie (mai ales din partea lui Pitbull). Baga niste efecte sonore, sunete, ceva care sa faca remixul sa sune mai bine decat originalul, sa fie mai "brutal"-sounded. Multe efecte, dar sa se pastreze un ritm.
De exemplu, acest remix are exact ceea ma astept sa aud din melodia originala: http://www.youtube.com/watch?v=tfnxxMvIy9c

8 răspunsuri:
| CautNume a răspuns:

"Ii" bun la nimic.

| Ravenborn a răspuns:

Îi bun de aruncat la gunoi, la fel ca tine.

| 20ionel20 explică (pentru Ravenborn):

Hei,cei ai cu mine? Nu ti-am taiat capul.ti-am cerut o parere despre melodie nu despre mine.

| Ravenborn a răspuns (pentru 20ionel20):

Asta e. thinking

| 20ionel20 explică:

MS la toti pentru parere.

| LifeEternal a răspuns:

Nu,nu e buna de nimic.

| SatanSoul a răspuns:

Super, da este cam scurt.

| Sacky a răspuns:

Da, nu prea ascult din astea dar daca tu ai facut remixul inseamna, ca ai talent. continua.