| Șosețică a întrebat:

Ce ziceti? Se califica romanii la finala Eurovision-ului 2011 big grin?

4 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Sa speram...

| FucktheSystem a răspuns:

Sincer nici nu am ascultat melodia României dar cel mai probabil o să ne calificăm, mai mereu ne califcăm dar niciodata nu câstigăm.

| BlueBird a răspuns:

Dar sincer melodia e penibila. Toata lumea stie ca acest concurs e pe baza voturilor din strinatate si asta va tine de polititca pentru ca se vor vota tari intre ele. Acest concurs nu a fost niciodata unul adevarat. De ce credeti ca nu s-a dus Inna ( o vedeta internationala cunoscuta peste tot ) la acest concurs? Pentru ca e o procarie. Stie ca va pierde pentru ca tarile straine se vor sustine intre ele. De cate ori a avut Romania o melodie frumoasa si nu a castigat?

| AtomiKSk8x a răspuns:

Da!