| fluturas88 a întrebat:

Ceau.am o intrebare, caut o melodie am auzit-o intr-un loc si nu stiu cum se numeste.canta o fata si un baiat.incepe sa cante baiatu si dupacea fata si ii ceva de genu versurile "tu esti singurul care..." atata imi mai aduc aminte.ma puteti ajuta va rog? dau fundita; x

3 răspunsuri:
| Deeaa a răspuns:

Cred ca Moruna oprea si Noni-nu as schimba nimic http://www.youtube.com/watch?v=tdF_B59KNXc&feature=related

| positivity a răspuns:

Buna.

Stiu melodia aia, o iubesc. Se cheama Wouldn't Change a Thing, si e cantata de Miruna Oprea si Noni.

Pa, pa.

| aaaa12345 a răspuns:

Aia de pe disnz chanel o stiu dar nu stiu cum se cheama