| Iamlolanoah720 a întrebat:

Cel mai mare adevar este ca daca nu asculti manele atunci nu stii sa te distrezi?
Sunt pregatita pentru hatelaughing

7 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Dacă ești pregătită, eu nu o să-ți satisfac hatârul, care rimează cu hate. Eu chiar nu știu să mă distrez. Dacă aș ști, nu ți-aș răspunde ție acum. Dacă acesta este un mare adevăr al tău, mă îngrozesc de-a binelea când încerc să îmi închipui care sunt adevărurile tale mici.

| Iamlolanoah720 explică (pentru sadrian46):

Merge sa iti dau bloq?

| sadrian46 a răspuns (pentru Iamlolanoah720):

Desigur, nici nu mă așteptam la altceva de la o manelistă. Ce rezolvi cu asta, tu cea plină de mici adevăruri și de mari și adevărate manele, care nu înțelegi de glumă? Nimic, zero barat. Crezi că o să plâng din cauza asta? Niet.
Dar dacă te abții, o să mai ai parte de replici din astea din partea mea, că văd că e plictis mare acolo pe la tine.

| CostinAlamariu a răspuns:

Daca nu asculti manele inseamna ca nu ai gusturi proaste in muzica.
Nu are nicio legatura distractia cu tampeniile alea de manele.
Te poti distra fara prostiile alea.

Ia de aici https://youtu.be/1uldbfT264k

| Iamlolanoah720 explică (pentru CostinAlamariu):

Asta e muzica pentru batraniii
Fara suparare
Dar cum ai putea sa te distrezi cu o astfel de melodie
Dar apoi fiecare cu gusturile lui
Mie mise pare aiurea

| CostinAlamariu a răspuns (pentru Iamlolanoah720):

Nu exista muzica pentru batrani, exista muzica buna sau proasta. Asta e muzica buna. Si cum adica sa nu te distrezi? Ritmul nu e suficient de vioi?
Sau voi numai cu dubstep puteti sa va simtiti bine?

| Iamlolanoah720 explică (pentru CostinAlamariu):

Cu sistemuri parcutii tarabane smecheri
Dar eu mai ascult si pop muzica crestina si trap rap francez