| M21mihai a întrebat:

Cele mai frumoase piese ale lui Sisu Tudor?

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut fratioare! Eu am tot albumul "Marea Evadare" pe telefon! Dintre acestea se evidentiaza: "Partea insorita a strazii", "In linia intai", "HolyGuns", "Promisiuni", "Spre stele(remix)", "Vant turbat" si "Zilele vietii noastre", "Singuratate", "Vibratii" si "Stimuli Sociali". Eu mai am si "Am nevoie de rabdare" sau alte melodii de pe "Temnita luminii" pe care le gasesti pe playlistul de pe canalul oficial de youtube. Am uitat,"Noua generatie" e superba. Sper c-am ajutat! Numai bine!

| Larisssa1 a răspuns:

Sisu Tudor feat. Isaia & Lavinia - Filme

| anonim_4396 a răspuns (pentru Larisssa1):

Da, si asta e faina. E. tot de pe "Marea Evadare" dar am uitat de ea. Sunt 21 de melodii pe el deci... cred ca am o scuza. Daca doreste vreunul din voi, poate incerca si "Hurricane" (freestyle). Are refrenul de la melodia originala cu Puya. Numai bine tuturor!