| campioana a întrebat:

Cercei ca ai belindei unde pot gasi? sau un site pentru a-i cumpara on-line

15 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| mihaiel4ik a răspuns:

La magazin din centru este un magazin numai cu cercei cu 17 etaje poti gasi orce cercei vrei tu...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In pulabbb

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti gasi in bucuresti dar nusunt chiar adevarati

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da eu am cumparat chiar azi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai de unde din bucccc ca vreau si eu cercei de aia fratzieee

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu mi-am luat chiar azi cu clipsa din gl. sunt superlove struck ii adooorlove struck

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu mi.am cumparat si is foarte frumosi:Xda se poarta doar pe partea dreaptalove struck

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se poarta pe dreapta pentru cine are bretonul pe stanga spre ex mie imi sta bine pe stanga si ii ador love strucklove strucklove strucklove struck... am dat 4 lei pe ei :X si sunt cu alb si negru sunt super sweet love struck

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am cumparat de la un magazin din oras si n-au costat mult doar o nimica toata 5 lei ambele perechi, si aia mici si aia mari:p

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Unde anume in bucuresti ia-ti luat?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am cercei ca a lu valentina din cameleonii.am gasit la un magazin de prin apropierea casei melebig grin

| Aerow a răspuns:

Nu stiu sigur dar cred ca is astia... http://www.fasion-online.ro/product.html?c=32469&p=118451

| ioanaclujnapoca074 a răspuns:

Cine stie de unde se pot cumpara din cluj?