| campioana a întrebat:

Cercei ca ai Belindei din Cameleonii unde pot gasi? Vreau sa-i cumpar on-line.Stiti cumva un site?winkinghappy

23 răspunsuri:
| anyka18 a răspuns:

Dar snurul ala din para unde pot gasi?big grin

| YLLL a răspuns:

Eu am vazut cu 20 de lei la un magazin, si didi nu mai spunelaughing) poate ca nu ai vazut tu, dar sunt si in ROwinking
nu vorbi daca nu stii.straight face

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca aici: http://www.arafashion.ro/comenzi/Cercei/intro.html

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu de unde ai putea tu s ii cumperi, dar se gasesc si in Romania asa ceva, nu numai in Spania. am vazut de curand la o colega de liceu,. deci, se gasesc:d

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am si eu cercei ca ai Belindei...sunt din jud Hunedoara...costa 3 lei

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Halo desteptilor lasati fata in pace si aici in cj suntii 6 lei nu doar in spania

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si oricum Didi98 Belinda nu locuieste in Spania, ea sta in Mexic(America Latina)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am si i-am luat din piata resita, Bucuresti, unde locuiesc cu doar 3 lei.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da fata am vazut eu cercei indentici la comtex pr bucuresti, nu stiu pretul dar nu erau scumpi cauta ca ai sa gasesti.cred ca fetele din Ro au uitat in ce secol suntemlaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mi-am laut si eu azi 4 leithinking din gl sunt smecheri ii adooorlove struck

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu i-am luat cu 4 lei din Pitesti laughing deci fetita du-te tare ca nu sunt facuti pe comanda si am in urechehee hee) asa ca ciocul mic rolling on the floor) frate daca nu stiti ceva numai infloriti straight face

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De unde din pitesti?:d

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da stiu eu se gasesc in afi palace cotrocenii mi-am luat eu azi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna. Am vazut eu cercei ca a lui Belinda in mall cu 15 lei, apropo am id ei... mi-a dat web si ea e O:O convingeti-va : belinda89lolita

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai si o colega de-a mea are si sunt din Romania!

| Miina a răspuns:

Nu.s facuti la comandaoh go on
Si se gasesc si in Romania:-l
Eu mi.am luat de la un magazin cu 4 leilaughing

| mdaria a răspuns:

De ce ai vrea o pereche de cercei identici?

| Roxytza a răspuns:

Ma ajutati si pe mine sunt din Hd si nu au la niciun magazin...nu stiti de unde sa dau comanda online? Va rog:*:*:*

| Roxytza a răspuns:

Aia caut si eucryingnu gasesc nicicum

| sKuMpy52 a răspuns:

Heeeeeeeeeeeei!
sunt facuti special, desteapto si sunt din Spania!
trezeste-te!

| coolme a răspuns:

Am eu 2 perechi de vanzare.id meu e denisa.denisa110

| coolme a răspuns:

Am eu o pereche de vanzare.id meu e denisa.denisa110

| urinela a răspuns:

Eu am serios ia id meu si ti arat la web denisa_dolcika ia-m cumparat din tg mures cu 5 lei serios o arata pe belinda pe folia de la ei si se pun fara sa ai gaura e ceva specia nu lipici ceva ce se pune pe ureche sunt de toate culoriile id meu sa nu creZI CA MINT TI ARAT PE WEB sa veZi denisa
_dolcika vei vedea pup si baga denisa_dolcika