| RoooneyThePuf a întrebat:

Ceva artisti care canta metal? MS.

Răspuns Câştigător
| Grimalkin a răspuns:

Metallica, Iron Maiden, Nightwish, Tool, Marlyn Manson, Korn, Nine Inch Nails, Linkin Park, System of a Down, AC/DC, Slipknot, Slayer, Within Temptation, Limp Bizkit, Lacuna Coil, Apocalyptica, Manowar, Alice in Chains, Aerosmith, Alice Cooper, Scorpions.

Cam astea imi vin in minte acum happy Sper ca te-am ajutat.

6 răspunsuri:
| cornel a răspuns:

Linkin Park, System of a Down, AC/DC

| hax0r a răspuns:

Gutza

| hax0r a răspuns:

Numai Regele Gutza canta metal greu, restul e ghay. ia de aici. hai cu Satanaaaa

http://www.youtube.com/watch?v=by-0uXIpeXE

| Reinkaos a răspuns:

Unele dintre trupele de metal care imi plac, poate te vor ajuta. In Flames, Bathory, Korpiklaani, Dark Tranquillity, Ensiferum, FIntroll, Heidevolk, Nightrage, Sentenced, Opeth, Rotting Christ si Limbonic Art. Sper ca te-am ajutat ( sunt genuri de metal diferite ceea ce ti-am dat )

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt mai multe genuri de metal. fii mai explicit!

| BlackChainsaw a răspuns:

Cannibal corpse, Children of bodom, Metallica, Arch enemy, Wintersun, Amon amarth, System of a down, Kreator, Iron maiden, Slayer, Pantera, Aeon, Otep, Altar, Truda, Rammstein, Maximum the hormone, Haggard, Sirenia, Ektomorf, Dimmu Borgir, Accept, Lazarus ad, Infected rain, Crossfaith, Dark Tranquillity, Cradle of filth, Graveworm