| Zippy a întrebat:

Chitara acustica cumparata online sau din magazin?(Cel mai bun raport calitate/pret)

Răspuns Câştigător
| MariusFurduescu a răspuns:

Buna,
Iti recomand sa iti cumperi chitara din magazin, deoarece trebuie sa o probezi: daca gatul chitarei iti sta confortabil in mana, daca iti place cum suna, etc. (toate aceste aspecte nu ai cum sa le verifici daca cumperi online).
In principiu, preturile sunt la fel: fie cumparate online, fie din magazin. Diferenta este ca s-ar putea sa suporti si transportul daca cumperi online.
Mult spor, Marius Furduescu - www.the-guitar.ro.