| Briceag08 a întrebat:

Cel mai bun magazin raport calitate pret pentru haine?

Răspuns Câştigător
| GabiDumitrescu a răspuns:

SH-ul de cartier sau daca vrei noi... cam nimic nu bate SportsDirect, chit ca platesti un pic si transportul din UK pana incoace. P.S. Produsele brandurilor proprii Decathlon ofera un raport pret/calitate excelent.

2 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Gate shop, sinsay... găsești uneori lucruri foooarte faine pentru un preț mega mic.
am un tricou din sinsay l-am luat de un an sau 2, am dat 10 lei pe el și încă îl port fără nicio treabă laughing

| sierra1 a răspuns:

Evident că sunt cele din piața second-hand/obor sau cum i-o mai zice