| DifferentDNA a întrebat:

de ceva timp vreau chitara.mentionez ca sunt mega-incepatoare, nu am habar cu ce se mananca.Am tot umblat pe la magazinele de specialitate, dar dintre toate cele vazute, raport calitate pret(calitate din ce mi-a expus tipul de la magazin) am pus ochii pe un Ibanez V72-acustica. Vreau si eu sa stiu pareri despre chitara asta care stiti, mi-ati fi de maaare ajutor, sa nu dau banii degeaba si sa fiu dezamagitahappy Ms!

1 răspuns:
| StanicaIulian a răspuns:

Chitara este foarte buna.sincer eu si sora mea avem cate una si o avem de 8-9 luni e rezistenta si suna ft bine FUNDA!