| anonim_4396 a întrebat:

Cine a cantata si ce melodii au cantat lainmormantarea lui Whitney Houston. vot si funda

1 răspuns:
| nelumariuta a răspuns:

Stevie Wonder a cantat o versiune rescrisa special pentru Whitnei a melodiei Ribbon in the sky. Bebe Winans a cantat I miss you. De asemenea Bebe and Cece Winans impreuna cu toata audienta care a participat la funerali au cantat in cor Jesus loves me. Alicia Keys a cantat Send me an angel. De asemenea R. Kelly a cantat melodia I look to you. Trebuia sa cante si Aretha Franklin insa nu a mai facut-o