| fantimbaland a întrebat:

Cine a castigat aseara la "vocea romaniei "?

Răspuns Câştigător
| deyu99 a răspuns:

Pe primul loc s-a clasat Stefan Stan, cu antrenorul Smiley.Pe locul II al competitiei s-a clasat Dragos Chircu, protejatul Loredanei Groza in timpul emisiunii. Locul al treilea a fost ocupat de Iuliana Puschila, de care s-a ocupat Horia Brenciu, iar ultimul loc, cel cu numarul 4, i-a revenit lui Cristian Sanda, omul lui Marius Moga. (funda?
)

4 răspunsuri:
| Đϋffγ a răspuns:

Ştefan Stan, din echipa lui Smiley, a câştigat "Vocea României"

| fantimbaland explică (pentru Đϋffγ):

Va multumesc... misto poza "duffy"

| ፚᏬፚᏬ a răspuns:

Buna MARELE CASTIGATOR este - Stefan Stan!
De astazi, 27 decembrie, Stefan Stan este VOCEA ROMANIEI si fericitul posesor al premiului de 100.000 de euro. In incheierea emisiunii, castigatorul a cantat una din piesele care l-au ajutat sa invinga in aceasta seara - "My way" de Frank Sinatra.
Sper ca te-am ajutat!:*

| bLow a răspuns:

Vezi official doar aici vocea romaniei http://e-protv.info/? p=1507 daca iti place ce facem da'ne un like pe facebook in dreapta jos pe e protv.