| raza-de-soare a întrebat:

Cine a fost la vreaun concert de-al lui Michael Jackson?
a fost unul in 1996...cand m-am nascut eu...si as vrea sa stiu cum a fosthappy:*:X

Răspuns Câştigător
| Rizer a răspuns:

Din cate am auzit a fost unul si in 1992 la bucuresti!
Nu am fost ca eram prea mica!

9 răspunsuri:
| ViVi a răspuns:

Eu nu am fost pentru ca eu mam inascut in 1995 happy dar a fost cred ca a fost super concertul oricum imi pare rau ca a murit sad

| Silvia a răspuns:

Eu nu am fost...si eu sunt nascuta in `96 big grin

| Kandy a răspuns:

Poti sa cauti pe youtube, sigur o sa gasesti macar cateva fragmentehappy eu sunt nascuta in '95 si n-am vazut nici eu concertelesad. Din cate am vazut pe mtv a fost bestiallove struck

| dizzyizzy a răspuns:

Concertul banuiesc ca a fost bestial.Am concertul pe DVD pe cel 1992 din Romania.

| nickname.a.plecat.de.pe.tpu a răspuns:

A fost si in '92 si '96.si a lesinat multa lume;)).eu n-am fost:)dar uita-te pe youtube : http://www.youtube.com/......p?/results

| Danut4 a răspuns:

I'm not m-am nasqt in 98

| larisa_6959 a răspuns:

Din cate am inteles eu a fost unul si in 1992 care a se gaseste pe DVD.

| raza-de-soare explică:

Si mie imi pare rau ca a muritsad...nickname crede-ma ca m-am uitat la toate clipurile cu concertele si la tot ce inseamna clip de-al lui micjael jackson...si nici nu stiam de el pana nu a murit...laughing

| neboonika a răspuns:

Nu stiuthinking sunt nascuta in 96' dar incearca sa cauti pe you tube