| EmilyCollins a întrebat:

cand a murit Michael Jackson in 2009 sau in 1996?

Răspuns Câştigător
| ElenaMaria003 a răspuns:

OMG! Nu asculta teoria aia conform ca Michael a fost omorat si ingropat pe nu stiu unde, ca e clar un fals. Michael s-a stins in pe 25 iunie 2009, o zi de doliu mondial...

13 răspunsuri:
| Mjdolhfi a răspuns:

25 iunie 2009

| mona a răspuns:

In 2009 [25 iunie]

| FemeiaPisică a răspuns:

M.J a murit in anul 2009.

| positivity a răspuns:

Încă îmi mai aduc aminte când stăteam cu mama la tv, şi toată lumea vorbea despre moartea lui Michael. Iar asta s-a întâmplat în 2009.
Deci, din toată fraza asta rezultă că Michael Jackson a murit în anul 2009.

| SimonaNicoletaღ a răspuns:

Este nascut pe 29 august 1958 si a murit pe 25 iunie 2009...
*-*

| Iulian03 a răspuns:

2009.

| MyaEmy a răspuns:

Michael Jackson s-a nascut pe 29 august 1958 si a murit pe data de 25 iunie 2009.
Sper ca te-am ajutat happy

| Kyou a răspuns:

2009 big grin

| OoAlexaOo a răspuns:

2009.

| cucos a răspuns:

Michael jackson a murit in 2009 datorita unui cocktail de medicamente si alcool

| DeNeinlocuit a răspuns:

Michael Jackson a murit in 2009

| GianiBoy a răspuns:

In 2009

| arminaaaa a răspuns:

2009 ha ha