| Alex_Stefancu_1990 a întrebat:

Cine are chitara Ibanez V50 NJP e multumit de ea, s-ar merita sa imi cumpar una? PS: sunt incepator la citaram si cant de o 2 luni, mi-o recomandati?

2 răspunsuri:
| RockNbeer a răspuns:

Pare ok.
Vad ca la mcmusic o au si la reduceri.

| Thunderstruck a răspuns:

Chitara e destul de slabuta, dar daca vrei sa iesi cu prietenii sa le canti e potrivita. Daca vrei calitate, iti iei ceva mahon/molid, de exemplu: http://mcmusic.ro/chitare/acustice/aria-af-20-chitara-acustica-af-20.html nd, depinde ce vrei sa faci cu ea, chitara e